Wellness 3ka

Soukromý Wellness & SPA Ostrava

Jméno: Wellness 3ka - Soukromý Wellness & SPA Ostrava

Popis: Soukromý wellness Ostrava. Přijďte se svým partnerem nebo partnerkou, milencem či milenkou prožít nezapomenutelné okamžiky. Máte k dispozici vířivku, saunu, sprchu a relaxační místnost. Fantazii se meze nekladou.

Cenový rozsah: 800Kč

Způsoby platby: Hotovost

Akceptovatelné měny: CZK

Adresa: Novinářská 1113/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky

Telefon: 777 775 318

 • Čistota
  (5)
 • Diskrétnost
  (5)
 • Obsluha
  (5)
 • Lokalita
  (4)
4.8

Naše recenze

Rezervaci jsme provedli telefonicky, volný termín byl ale až za dva dny takže doporučujeme volat s předstihem 🙂 Vybavení a prostředí vzhledem k ceně velmi příznivé – platili jsme 800Kč/2h pro dvě osoby. Obsluha příjemná a vstřícná. Na místě je možné zakoupit alko i nealko a na dotaz zda si můžeme vzít svoje vlastní nápoje jsme dostali odpověď že není problém. Vířivka akorát pro dva a infra sauna taky, překvapila nás přírodní sprcha, žádný plastový sprchovací box a místnost se stylovou a pohodlnou postelí. Co se týká čistoty tak bylo vše v pořádku. Celkový dojem kladný a s problémem jsme se nesetkali. Jediná věc kterou bychom vytkli je označení místa, napoprvé jsme trochu bloudili než jsme wellness našli, ale po telefonu nás bezproblémově navedli. Pokud tedy hledáte příjemné a zároveň intimní místo na rande, výročí nebo si chcete  zpříjemnit den s přítelkyní/manželkou nebo třeba milenkou/milencem 😛 a to vše za slušnou cenu pak tento soukromý wellness můžeme rozhodně doporučit.

PRO

 • Cena
 • Možnost zůstat přes celou noc
 • Diskrétnost
 • Čistota a prostředí

PROTI

 • Wellness jsme nenašli hned – doporučujeme kouknout na web do kontaktů, je tam mapka s šipkami
Vaše recenze 4.75 (3 hodnocení)

Foto interiéru Wellness 3ka

Fotografie interiéru jsme pořídili ihned při vstupu. Soukromý Wellness 3ka je prostorný a má celkem 3 místnosti + koupelnu a WC.

Bližší popis

Koupelna je menší ale pro přírodní sprchu dostačující, bez problému se zde osprchujete oba dva.

Místnost s vířivkou je hezky nasvětlená a prostor obohacují zrcadla po obou stranách. Samotná vířivka má velice jednoduché ovládání, jedno tlačítko kterým pouštíte masážní trysky, takže se nemusíte trápit ovládáním. Teplota byla nastavena na 38°C – naprosto dostačující. Každopádně z boku vany máte k dispozici ovládací panel kde lze teplotu nebo třeba barvu osvětlení vířivky měnit, my jsme si vystačili s jedním tlačítkem na trysky 🙂

Další je saunová místnost, zde je menší výzdoba, relaxační křeslo a samotná infra sauna. Ovládání sauny je jednoduché, uvnitř stačí otočit obě kolečka na max a je to. Sauna se nám nahřívala cca 25min, takže ideálně zapnout zatímco jste ve vířivce.

Poslední je relaxační místnost kde na Vás čeká velká a pohodlná postel, využít se dá dle vlastní fantazie 🙂 Prostor opět doplňují zrcadla a dominantou je větší akvárium s rybičkami. K dispozici máte i TV a Hifi věž, kde je možné si libovolně pustit vlastní hudbu, rádio nebo relaxační CD.

Všechny tyto místnosti spojuje menší chodba kde je gauč a minibar, ze kterého si můžete vybrat z alko i nealko nápojů. Vše se platí při odchodu.

Součástí ceny jsou i ručníky a prostěradlo, není tedy potřeba si brát cokoliv s sebou a vzhledem k tomu, že je wellness soukromý, nemusíte si brát ani plavky 😛

Co si o Wellness 3ka myslíme my?

Byli jsme celkově mile překvapeni! Wellness je dostatečně vybavený, prostředí bylo čisté a vše bylo pěkně nachystané. Tento soukromý wellness v Ostravě bychom doporučili všem, kteří mají rádi vířivku nebo infra saunu a chtějí si wellness užít sami a po svém a to vše za přijatelnou cenu. Vše je velmi diskrétní a tak je tento wellness vhodný i pro milence 🙂

3 komentáře

 1. Tom 10. 1. 2020
 2. Eliška 22. 1. 2020
 3. diskrétní klient 21. 5. 2020

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení
 • Čistota
  Sending
 • Diskrétnost
  Sending
 • Obsluha
  Sending
 • Lokalita
  Sending